Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
İÇİŞLERİ BAKANIMIZ SAYIN SÜLEYMAN SOYLU’NUN VE EMNİYET GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SELAMİ ALTINOK’UN İLİMİZİ ZİYARETLERİ
 
logo2.jpg

 
 
      ADIYAMAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
                         BASIN BÜLTENİ
 
                          12 Şubat 2017
 
İÇİŞLERİ BAKANIMIZ SAYIN SÜLEYMAN SOYLU’NUN VE EMNİYET GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SELAMİ ALTINOK’UN İLİMİZİ ZİYARETLERİ
 
Bir dizi açılış, ziyaret ve toplantılara katılmak üzere Adıyaman’a gelen İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’nun beraberindeki heyete Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler ve Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok eşlik ettiler. Heyeti Adıyaman Havalimanında, Vali Abdullah Erin, Adıyaman AK Parti Milletvekilleri, İl Emniyet Müdürümüz Sayın Metin Alper ve vatandaşlar karşıladı.
İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu ve Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Selami Altınok Adıyaman temasları kapsamında Şehit Polis Memuru Ahmet Yıldırım Polis Merkezinin açılışını gerçekleştirdi. İl Emniyet Müdürümüz Sayın Metin Alper’in ev sahipliğinde Altınşehir Mahallesinde hayırsever Abuzer Yıldırım tarafından yaptırılan Polis Merkezinin açılışına, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, Adıyaman Valisi Abdullah Erin, Adıyaman Milletvekilleri Adnan Boynukara, Halil İbrahim Fırat, Salih Fırat, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy, Şehit Polis Memuru Ahmet Yıldırım’ın ailesi ve çok sayıda davetli katıldı.
İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu, Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Selami Altınok ve İl Emniyet Müdürümüz Sayın Metin Alper tarafından açılışta yapılan konuşmalarda “Yaptığı bu güzel ve anlamlı hizmetten dolayı hayırsever Abuzer Yıldırım’a ve emeği geçen herkese teşekkür edilerek, yapılan binanın aynı zamanda vefa ve millet ile devlet arasındaki bağ olduğu, halka daha hızlı ve verimli hizmet için Polis Merkezi Amirliği binasının inşa edildiği vurgulandı.
Polis Merkezi yapımında emeği geçen hayırsever Abuzer Yıldırım’a plaket verilerek hep birlikte binanın açılış kurdelesi kesildi.
Programın ardından İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu Adıyaman ilinde bir takım siyasi faaliyet ve çeşitli ziyaretlerde bulundular.
           Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Selami Altınok Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki çeşitli Şube ve Birimleri denetleyerek polis memurlarını görev yerlerinde ziyaret ettiler.
 
 


 
 
  • Polis Radyosu
  • Kurumsal E-Posta
  • Polsan
  • Emniyet Teşkilati Mensupları Hanımları Yardımlaşma Derneği
  • UPEM
  • TUBİM
  • Suç Önleme Sempozyumu
  • İçişleri Bakanlığı
  • CİMER
  • KGYS